Przejdź do treści
Home » News » Warsztaty dźwiękowe z Bartoszem Pankiem

Warsztaty dźwiękowe z Bartoszem Pankiem

Warsztat będą mogli wsłuchać się w audiosferę wybranego miejsca w Łodzi, zarejestrować ją, a następnie zrealizować krótki obrazek dźwiękowy jako efekt pracy warsztatowej. W czasie warsztatów będzie można samodzielnie wykonać pracę reportera – od rejestracji, przez montaż, po podzielenie się rezultatem z odbiorcami.  Zainteresowanych zapraszamy w czwartek, 19 października o godz. 9:15 do kawiarni w Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Warsztaty poprowadzi Bartosz Panek, dziennikarz radiowy, reporter, najdłużej związany z Programem II Polskiego Radia. Autor setek audycji oraz kilkudziesięciu reportaży i dokumentów. Laureat Prix Italia, jednego z najważniejszych wyróżnień dla twórców radiowych na świecie. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zainteresowanych zapraszamy w czwartek, 19 października o godz. 9:15 do kawiarni w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Obowiązuje limit miejsc. Zapisy przez maila: rezerwacja@kinomuzeum.pl 


Organizatorem Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu jest Muzeum Kinematografii w Łodzi.

Festiwal realizowany  jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Łodzi – Hanny Zdanowskiej. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.  Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu i Festiwal Kamera Akcja tworzą sieć współpracy pod nazwą „Łódzki Festiwal Filmowy”.

Partnerem merytorycznym Festiwalu jest Uniwersytet Łódzki.

Patronat honorowy:  Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, Patronat Rektora Uniwersytetu Łódzkiego, Szkoła Filmowa w Łodzi, Politechnika Łódzka.

Partnerzy: PGE Dystrybucja, Atlas Sztuki, Monopolis, Narodowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, EC1, Łódź Film Commission, MCKB, Exaqua, Zoolek, Today’s, Audionomia, Łódzkie Centrum Wydarzeń, FINA, Biblioteka Miejska w Łodzi, Extreme Emotions, Łódzkie Centrum Filmowe, Toyota Brzezińska, Teatr Komedii Impro w Łodzi, Festiwal Kamera Akcja, Łódzki Festiwal Filmowy.

Patroni medialni: Tygodnik Angora, Radio Łódź, Radio 357, Łódź.pl, Wyborcza.pl, Filmpolski.pl, Raport o Stanie Świata, Spoiler Master, Brzmienie świata z lotu Drozda, K3. Podcast o dobrym życiu, Instytut Spraw Obywatelskich. 

Miejsca festiwalowe: Muzeum Kinematografii w Łodzi, Think Film, Monopolis, Winni, NieWinni, WspółWinni.

Skip to content