Przejdź do treści

Wolontariat

Zarezerwuj swój czas od 9 do 13 października. Zostań Wolontariuszką/Wolontariuszem i dołącz do zespołu 34. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu!

Wolontariat podczas Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu to nie tylko zdobycie doświadczenia i nowych umiejętności. To również możliwość nawiązania relacji z ludźmi, z którymi łączą nas podobne zainteresowania. To czas gorących dyskusji i kolekcjonowania wspomnień. Potrzebujemy Twojej dobrej energii i zaangażowania!

W czasie wolnym od powierzonych obowiązków będziesz mogła/mógł brać udział w projekcjach, spotkaniach z gośćmi i wydarzeniach towarzyszących.  Na zakończenie Festiwalu otrzymasz zaświadczenie o wolontariacie. 

Dowiedz się więcej o tegorocznych sekcjach wolontariackich:

SEKCJA INFORMACYJNA

Nie boisz się kontaktu z ludźmi, a uśmiech to Twój znak rozpoznawczy? To dobrze się składa! Twoim zadaniem będzie wydawanie karnetów oraz udzielanie wyczerpujących informacji o tegorocznej edycji Festiwalu. 

SEKCJA OBSŁUGI WIDZA

Jeśli lubisz, jak wszystko dopięte jest na ostatni guzik, wokół Ciebie panuje porządek, a przy tym potrafisz być asertywna/y, to sekcja obsługi widza jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Twoim zadaniem będzie dbanie o komfort widzów w salach projekcyjnych i w przestrzeni festiwalowej. 

SEKCJA PRASOWA

Do zadań tej sekcji należy: pisanie tekstów, przeprowadzanie wywiadów oraz tworzenie treści na social media. Jeśli takie wyzwania nie są Ci obce i znajdujesz w tym satysfakcję – to sekcja dla Ciebie! 

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września (niedziela). Formularz zgłoszeniowy poniżej. 

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się online w dniach 18-19 września 2024 r.
O szczegółach i terminie spotkania organizacyjnego poinformujemy Cię drogą mailową. 

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza? Napisz do nas e-mail: wolontariat@festiwalmediow.pl.

Do zobaczenia!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WOLONTARIAT PODCZAS 34. FESTIWALU MEDIÓW CZŁOWIEK W ZAGROŻENIU

Przeczytaj zanim przystąpisz do wypełniania formularza:

  • 34. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu odbędzie się od 9 do 13 października 2023 w Muzeum Kinematografii w Łodzi oraz od 14 do 23 października 2023 online na platformie Think Film.
  • Wolontariusze będą pracować w systemie dwuzmianowym (tj. zmiana poranna i zmiana wieczorna, jednak nie więcej niż 6-8 godzin w ciągu dnia). Zależy nam na pełnej dyspozycyjności.
  • W wolontariacie podczas Festiwalu mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia. W sytuacji, kiedy nie masz ukończonych 18 lat, a wybierzemy Cię do zespołu, będziemy potrzebowali pisemnej zgody na udział w Festiwalu podpisanej przez rodzica lub opiekuna.
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
rok-miesiąc-dzień
Czy w momencie rozpoczęcia wolontariatu będziesz mieć ukończone 18 lat?
Czy w trakcie wolontariatu chcesz zrealizować praktyki studenckie?
Czy masz doświadczenie wolontariackie przy wydarzeniach kulturalnych?*
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
W której sekcji chciałbyś_abyś działać w pierwszej kolejności?
W której sekcji chciałbyś_abyś działać w drugiej kolejności?
Moja dostępność: środa (9 października)
Moja dostępność: czwartek (10 października)
Moja dostępność: piątek (11 października)
Moja dostępność: sobota - dzień wręczenia nagród (12 października)
Moja dostępność: niedziela (13 października)
Imię, nazwisko, pokrewieństwo, telefon kontaktowy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Skip to content