Przejdź do treści

Bilety i karnety

Bilety

Bilety na pojedyncze seanse można kupować ONLINE oraz w kasie kina Kinematograf w Muzeum Kinematografii w Łodzi (pl. Zwycięstwa 1). 

Bilety na pojedyncze seanse w ramach 33. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu kupisz w następujących cenach:

🟣15 zł / BILET NORMALNY
🟣10 zł / BILET ULGOWY
🟣10 zł / BILET UCZNIOWSKI (dla grup zorganizowanych, na dowolną liczbę wydarzeń w ciągu jednego dnia do godz. 15)

Karnety

Karnety na 33. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu kupisz w następujących cenach:

🟣 79 zł / KARNET NORMALNY
🟣 59 zł / KARNET ULGOWY
🟣 198 zł / LIMITOWANY KARNET „ŁÓDZKI FESTIWAL FILMOWY” (karnet uczestnika)
🟣 159 zł / LIMITOWANY KARNET „ŁÓDZKI FESTIWAL FILMOWY” (karnet branżowy)
🟣 109 zł / LIMITOWANY KARNET „ŁÓDZKI FESTIWAL FILMOWY” (karnet uczniowski)

Karnety kupisz tutaj:

Sprzedaż karnetów prowadzona jest do niedzieli, 15 października lub do wyczerpania limitu. 

Sprawdź, który karnet kupić:

🟣KARNET NORMALNY
Karnet upoważniający do udziału we wszystkich wydarzeniach w ramach stacjonarnej części Festiwalu (16-22 października w Muzeum Kinematografii w Łodzi) oraz w edycjach online 33. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu i 14. Festiwalu Kamera Akcja (16-19 października na platformie VOD Think Film). Dla posiadaczy karnetu, w dniach od 18 do 22 października o godz. 15:00 zaplanowane zostały bezpłatne oprowadzania (60 minut). 

🟣KARNET ULGOWY
Karnet upoważniający do udziału we wszystkich wydarzeniach w ramach stacjonarnej części Festiwalu (16-22 października w Muzeum Kinematografii w Łodzi) oraz w edycjach online 33. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu i 14. Festiwalu Kamera Akcja (16-19 października na platformie VOD Think Film). Dla posiadaczy karnetu, w dniach od 18 do 22 października o godz. 15:00 zaplanowane zostały bezpłatne oprowadzania (60 minut). Karnet ulgowy przysługuje studentom i uczniom, posiadającym ważną legitymację oraz osobom powyżej 60 lat.

🟣LIMITOWANY KARNET „ŁÓDZKI FESTIWAL FILMOWY”
Karnet upoważniający do udziału w dwóch festiwalach wchodzących w skład sieci „Łódzki Festiwal Filmowy” tj. w Festiwalu Kamera Akcja (12-15 października w Łodzi) oraz w Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu (16-22 października w Łodzi) oraz w edycjach online ww. festiwali (16-19 października na platformie VOD Think Film). Dla posiadaczy karnetu, w dniach od 18 do 22 października o godz. 15:00 zaplanowane zostały bezpłatne oprowadzania (60 minut). 
Dostępny w limitowanej liczbie 60 szt.

Karnety można kupować przez stronę Going.pl, Empikbilety.pl lub w kasie kina Kinematograf w Muzeum Kinematografii, pl. Zwycięstwa 1.

Karnety można odbierać w kasie kina Kinematograf w Muzeum Kinematografii, pl. Zwycięstwa 1, od środy 11 października od godz. 12. Posiadaczy karnetów prosimy o rezerwowanie miejsc na dany seans przez stronę www.czlowiekwzagrozeniu.pl lub w kasie kina. Miejsca będzie można rezerwować w kasie kina Kinematograf w Muzeum Kinematografii od środy 11 października od godz. 12, a poprzez stronę www.czlowiekwzagrozeniu.pl od poniedziałku 16 października od godz. 12. Potwierdzenia rezerwacji miejsc należy odebrać nie później niż na 15 minut przed seansem w kasie kina Kinematograf w Muzeum Kinematografii. Miejsca w salach kinowych są nienumerowane.

🟣Bezpłatne zwiedzanie dla Karnetowiczów
Posiadacze karnetów mogą wziąć udział w bezpłatnym zwiedzaniu Muzeum Kinematografii z przewodnikiem. Od środy 18 października do niedzieli do 23 października. Zapisy w kasie Muzeum Kinematografii od poniedziałku 16 października od godz. 12.

Wstęp bezpłatny

Wstęp bezpłatny na wszystkie wydarzenia w ramach stacjonarnej części 33. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu mają:

  • studenci i wykładowcy Uniwersytetu Łódzkiego za okazaniem ważnej legitymacji;
  • słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku za okazaniem ważnej legitymacji;
  • pracownicy mediów za okazaniem ważnej legitymacji. 
Skip to content